Nevada

View listings

Realigro.lv ir pirmais pasaulē nekustamo īpašumu meklēšanas dzinējs, kur Jūs varat izskatīt īpašumu sludinājumus, kas ir īrēšanai Nevada

Īpašums pārdošanai Nevada

Nevada, kas atdalīta no Jūtas teritorijas rietumu daļas un citām kaimiņvalstīm, ir: Kalifornija, Arizona

Nevada ir viena no ASV rietumu valstīm, ko raksturo lieli tuksneši, kazino, kas atvērts 24 stundas diennaktī, un izklaide, par kuru ir slavena lielākā pilsēta - Las Vegas. Lasvegasā ir bagātas tematiskas viesnīcas un grezni kūrorti, kas visi atrodas pie galvenās joslas - Las Vegas Strip.

Ja Jums ir interese par pārdošanu Nevadā, jums jāzina nekustamā īpašuma tirgus vispārējā situācija.

Cenas šeit palielinās līdz otrajam ātrākajam līmenim visā valstī pēc Sietlas. Īstermiņā, tieši nākamajos divos gados, nav sagaidāms cenu samazinājums.

Celtnieki vairāk būvē, bet es nedomāju, ka mēs esam sasnieguši lēciena punktu vai vietu, kur krītošais inventārs pieskaras apakšai.

Lasvegasas mājas celtniecības nozare recesijas laikā tika iznīcināta, jo pārdošana iztvaiko un celtnieki pārtrauca tirdzniecību.

Šodien Nevadā pārdoto īpašumu kopsumma strauji pieaug, pircēji ir samaksājuši rekordcenas un celtnieki turpina uzkrāt vairāk zemes.

Visaktīvākais apgabals ir Clarkas apgabals, kur šogad līdz aprīlim bija 22% pieaugums salīdzinājumā ar pagājušā gada četru mēnešu periodu, un aprīlī vidējā pārdošanas cena bija 374.440 ASV dolāri, kas ir par 11% vairāk nekā iepriekšējā gadā gadā.

Lasvegasas nekustamā īpašuma tirgus 2018. gadam ne tikai izskatās neticami, tā ir braukšana ar vilni, kas varētu turpināties līdz 2021. gadam neatkarīgi no tā, ko dara pārējās ASV. Jāatzīmē, ka 2008. gadā Lasvegasa bija vissmagāk skartais nekustamā īpašuma tirgus Amerikas Savienotajās Valstīs un pirmais starp foreclosures un bezdarbu. Lasvegasa ir sevi atjaunojusi, un 2013. gadā tā kļuva par dominējošu spēku pār to, ko pilsēta dara, lai izdzīvotu un uzplauktu.

Lasvegasas nekustamā īpašuma tirgus ir strauji augošs cenu pieaugums un celtniecības un īpašuma pārdošanas pieaugums Nevada.

  •  
    Pārcelšanās uz Nevadu. Expatriate un dzīvo Nevadā.

        Las Vegas: otra lielākā pilsēta Amerikas Savienotajās Valstīs pēc Ņujorkas, tā neapšaubāmi ir viena no skaistākajām pilsētām pasaulē. Slavena ar savām pašvaldībām varētu būt dzīvotspējīga alternatīva. Ko? Lai radikāli mainītu savu dzīvi! Iegādājoties īpašumu Nevadā, turklāt tas ir lielisks ...

2005-2023 REALIGRO REAL ESTATE LTD. All Rights Reserved - VAT Nr: 893969932
Neikos Digital Agency
  1. Iestatījumi

    Lai labāk izmantot Realigro mājas lapā, iestatiet savas preferences attiecībā uz valodu, valūtu, kvadrātmetru vai sq ft

    Uzstādīt tagad Nerādīt atkal
BB